+380506595394
Графік роботи:Пн-Пт з 9.00 до 18.00 Сб-Нд з 10.00 до 15.00

Блог про дітей

Готуємось до осені !!!

Готуємось до осені !!!
Осінь - прекрасна пора року, коли листя змінюють кольори. У прохолодну погоду важливо, щоб ваша дитина була одягнена належним чином, щоб грати на вулиці. Знайти баланс між одягом, який є досить теплим, але не надто теплим, іноді це може бути проблемою. Перегляньте кілька корисних порад нижче, щоб допомогти дитині одягатися для успіху в прохолодну погоду.
Батьки можуть враховувати побажання своїх дітей при покупці одягу, але вони повинні звертати особливу увагу на функціональність одягу. Що ще важливо, ви можете дізнатися нижче

Костюм для хрещення

Костюм для хрещення
 Сьогодні ми маємо більший вибір одягу для хрещення, ніж будь-коли раніше, і речі вже пройшли довгий шлях від традиційного білого хрестильного халату. Ми зробили короткий перелік речей, які необхідно враховувати при виборі одягу, який може допомогти вам у прийнятті рішень .
Ось і настало довгоочікуване літо, це ідеальний час для купання в басейні, відвідування пляжу або занурення в річку або озера. Оскільки наші діти проводять більше часу навколо води, важливо розглянути, як ми можемо зберегти наших дітей біля води.
Літні дні приносять багато радості, тепло, сонце і багато можливостей для гри. Тому важливо обрати одяг щоб був зручним та приємним до тіла.
Новий одяг діткам потрібен завжди – враховуючи як швидко вони ростуть.  Для багатьох молодих батьків,може здатись що обрати дитячий одяг дуже складно. Ми розкажемо основні правила при виборі дитячого одягу. Знаючи ці правила, шопінг можна зробити легким і навіть веселим!

Одяг для дівчинки

Одяг для дівчинки
  Існує великий вибір одягу для дівчаток, тому інколи зробити вибір дуже складно. Коли ви вибираєте одяг для свого маленького ангела, ви повинні думати про безпеку, функціональність і зручність. Якщо ви дотримуєтесь цих  трьох факторів під час вибору одягу, ви ніколи не помилитесь у виборі.

Вишиванка

Вишиванка
Вишиванка – один із найбільш старовинних атрибутів в українському одязі.  Вона символізує  духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь, який не переривається роками. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

Дитяча мода 2019 року

Дитяча мода 2019 року
Мода для дітей - це окремий напрямок  в модній промисловості.

Бути бабусею

Бути бабусею
Бути бабусею - це честь, якщо вам пощастило, і час нагородив вас. На відміну від майже кожної іншої нагороди в житті, ви не повинні працювати на неї, це справа удачі. Власні діти не є гарантією того, що у вас будуть внуки, і мені шкода моїх друзів, чиї діти не показують жодних ознак створення сім'ї, тому що я знаю, що задоволення, яке я відчуваю в онуках, це найкраще що в мене зараз є.
Сторінка