+380506595394
Графік роботи:Пн-Пт з 9.00 до 18.00 Сб-Нд з 10.00 до 15.00

5 порад при купівлі дитячого одягу

5 порад при купівлі дитячого одягу

5 порад при купівлі дитячого одягу

Батьки можуть враховувати побажання своїх дітей при покупці одягу, але вони повинні звертати особливу увагу на функціональність одягу. Що ще важливо, ви можете дізнатися нижче.

Порада 1: При купівлі дитячого одягу слід використовувати критерій «якість». Для чутливої дитячої шкіри потрібні найкращі матеріали. До речі, найпопулярнішим матеріалом залишається бавовна, тому що вона найменш імовірно містить шкідливі речовини.

Порада 2: Якщо ви хочете переконатися, що одяг безпечний для вашої дитини, ви повинні випрати його перед першим використанням, так само, як рушники, постільна білизна та інший домашній текстиль. Таким чином, можна виключити, що деякі залишки речовин можуть дратувати шкіру ваших дітей.

Порада 3: Навіть якщо ви думаєте, що знаєте розмір одягу вашої дитини, будьте обережні при покупці. Одяг не повинен перетискати та сковувати рухи дитини.

Порада 4: Якщо ви не впевнені в розмірах, завжди купуйте дитячий одяг трохи більшого розміру. Чи проконсультуйтесь з менеджером магазину, щоб обрати необхідний розмір.

Порада 5: Діти завжди можуть висловлювати власні побажання при покупці одягу. Звичайно, в остаточному підсумку батьки вирішують, чи справді куплений цей або інший предмет одягу буде доречним. Ви повинні вирішити, щоб ви хотіли для ваших дітей, але експерти вважають, що функціональність завжди повинна бути на першому плані. Це стосується, наприклад, водонепроникного одягу для дітей.