+380506595394
Графік роботи:Пн-Пт з 9.00 до 18.00 Сб-Нд з 10.00 до 15.00

Готуємось до осені !!!

Готуємось до осені !!!

Готуємось до осені !!!

   Осінь - прекрасна пора року, коли листя змінюють кольори. У прохолодну погоду важливо, щоб ваша дитина була одягнена належним чином, щоб грати на вулиці. Знайти баланс між одягом, який є досить теплим, але не надто теплим, іноді це може бути проблемою. Перегляньте кілька корисних порад нижче, щоб допомогти дитині одягатися для успіху в прохолодну погоду.

   Завжди мати піджак поблизу. Навіть якщо тепло, погода може змінитися, коли наближається вечір. Тримайте куртку в дитячому садочку, дошкільному закладі та в автомобілі, щоб він був доступний, коли це було потрібно.

   Почніть з зручної сорочки з короткими рукавами і штанів. Потім додайте сорочку з довгими рукавами і легку куртку. Ваша дитина може зняти одяг за потребою та додати одяг, коли погода охолоне.

   Носіть зручне взуття із закритим носком. Хоча сандалі влітку є зручним та красивим , вони небезпечні для гри на вулиці восени і взимку. Значна частина теплоти вашої дитини протікає через їхні ноги, тому тримати вкритих пальцями ніг означає більше часу, витраченого на стрибки в купу листя!

   Уникайте одягу, який має занадто багато ґудзиків або блискавок. Натомість носіть одяг, який легко ковзає і знімається.

 Тримайте шапку і рукавички поруч, якщо ви живете в холодному кліматі. У деяких районах температура може вечір сильно знизитися. Допоможіть дитині продовжувати насолоджуватися грою на свіжому повітрі.

   Одним із найвеселіших і найзахопливіших занять дитини є гра на свіжому повітрі. В осінні місяці грати на вулиці - це не просто бігання; Є багато можливостей для навчання дітей, які переживають зміну погоди та пори року. У дошкільному середовищі діти можуть дізнатися про різні пори року, коли вони грають.

У інтернет магазині https://boma.ua/  Ви можите  придбати багато якісного одягу для діток для гарних прогулянок у осінні дні.