+380506595394
Графік роботи:Пн-Пт з 9.00 до 18.00 Сб-Нд з 10.00 до 15.00

Костюм для хрещення

Костюм для хрещення

 

   Сьогодні ми маємо більший вибір одягу для хрещення, ніж будь-коли раніше, і речі вже пройшли довгий шлях від традиційного білого хрестильного халату. Ми зробили короткий перелік речей, які необхідно враховувати при виборі одягу, який може допомогти вам у прийнятті рішень .

Колір

    Білий колір є традиційним вибором. Упродовж усієї історії білий колір був кольором хрестин для немовлят. Білий символізує чистоту і нове життя в християнській вірі. Для католицької дівчини біла хрестинна сукня є першим з трьох її білих суконь у найважливіших обрядах її життя; Хрещення, Перше Святе Причастя і Весілля.

   Сьогодні вибір кольорів був поширений не тільки на слонову кістку, але й на пастельні відтінки рожевого для дівчаток і синього для маленького хлопчика. Перш ніж прийняти рішення про колір, не забудьте запитатись у свого священика , чи будь-який інший колір, крім білого, є прийнятним. Для церемонії хрещення дитини цілком прийнятно вибрати колір, який вам до вподоби.

 Стиль   

Це може бути що завгодно, починаючи від витонченого плаття до простого плаття або костюма. Тільки ви будете знати, що вам зручно і що підійде вам, вашій дитині та вашому бюджету.    Сукні можуть бути традиційними в стилі, довгими в білих або слонової кістки з простим ліфом і пишною спідницею.  Багато дизайнерів ввели спідниці з тюлю або важку вишивку бісером і паєтками. Сукні не повинні бути важкими, і багато з них зроблені в тканинах, таких як дубльони з атласною підкладкою.  

  Сукні підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток, і хоча деякі сукні можуть бути занадто жіночними для вашого маленького хлопчика, є багато, які використовують простий стиль, в якій  хлопчики  виглядають чудово.    Сукні для хрещення мають більш сучасний вигляд . Коротше за дизайном до традиційного халата вони підходять для хрещення.

Сукні для хрещення набувають широкого спектру кольорів, щоб задовольнити будь-який смак.   

Для хлопчиків - комбінезон, або костюм. Більшість комбінезонів складаються з курткою або жилетом. Вибір кольору, як правило, білий або слонової кістки, але багато дизайнерів тепер представляють блідо-блакитний або темно-синій колір.    

Важливо, щоб Ваша дитина відчувала себе комфортно на свій особливий день. Ви можете допомогти забезпечити це, переконавшись, що одяг, який ви обрали, добре підходить.

 Аксесуари  

  Існує багато елементів, які допоможуть завершити вбрання вашої дитини. Можливо, ви захочете розглянути шкарпетки / колготки та взуття у відповідних або координуючих кольорах. Кардиган, накидка або шаль - гарна ідея, адже навіть у найтепліші дні деякі церкви можуть бути досить холодні. Для маленьких дівчаток, голови можуть бути покриті простим капелюшком або елегантною капелюшкою, а в літні місяці можна носити гарну повязочку. Хлопчики можуть носити  капелюх або берети.   

Один або два нагрудники допоможуть утримати дитяче плаття або спорядження в первозданному стані протягом дня, і якщо ваш малюк одягнений у сукню повної довжини, ви навіть можете розглянути простіше вбрання, щоб змінити його, якщо відбудеться святкування після церемонії.

Створіть свій власний хрестильний халат 

   Якщо ви хотіли б мати сімейну реліквію, щоб проходити через покоління вашої родини, тоді ви завжди можете почати свою власну з халатом вашої дитини. Найкраще вибрати плаття, яке має класичний дизайн і не дуже сучасне. Після зносу переконайтеся, що сукня повністю чиста і суха, і оберніть у кілька шарів крафтового паперу  (не забарвленого, оскільки колір може переноситися на одяг). Плаття слід зберігати в сухому місці, далеко від сонячного світла. Ви можете придбати спеціальні коробки для зберігання вашої сукні, щоб зберегти їх, і їх можна знайти в спеціалізованих магазинах та веб-сайтах. В упаковку додайте запис про ім'я вашої дитини, дату носіння та кілька деталей церемонії, наприклад; місце і імена батьків. Ви навіть можете додати фотографію одягу, який носитиме, що дасть майбутнім поколінням відчуття історії.