+380506595394
Графік роботи:Пн-Пт з 9.00 до 18.00 Сб-Нд з 10.00 до 15.00

Купальний сезон відкрито

Купальний сезон відкрито

Ось і настало довгоочікуване літо, це ідеальний час для купання в басейні, відвідування пляжу або занурення в річку або озера. Оскільки наші діти проводять більше часу навколо води, важливо розглянути, як ми можемо зберегти наших дітей біля води.

Запишіть дитину на уроки плавання

   Незалежно від їхнього віку, діти можуть навчитися плавати. Зарахування вашої дитини на заняття купанням, яке проводить кваліфікований фахівець, може навчити їх утриматись на воді. З маленького віку, інструктори можуть навчати дітей плавати, як дістатися до краю басейну і вилазити. Старші діти вчаться плавати в басейні, так що вони дійсно можуть насолоджуватися своїм часом у воді, і Ви можете також трохи відпочити.

Будьте спостирежливі

   Не зводьте очей з дітей, коли вони плавають, навіть якщо вони трохи старші. Це може бути спокусливим, надіслати швидкий електронний лист  або перевірити соціальні мережі, поки ваша дитина щасливо плескається, але не ризикуйте. Переконайтеся, що ваша дитина постійно під контролем.

Практика, практика, практика

   Чим більше часу ви проводите біля води, тим впевненіше буде ваша дитина. Виділяйте час для регулярного відвідування басейну або пляжу, щоб ваша дитина могла практикувати свої навички плавання, навіть якщо вони йдуть на регулярні уроки плавання.

   Літо - ідеальний час для відпочинку на пляжі та у басейні. Тримайте Вашу дитину в безпеці, навчаючи їх плавати, даючи їм можливість практикувати свої навички плавання, і переконавшись, що вони постійно контролюються.