+380506595394
Графік роботи:Пн-Пт з 9.00 до 18.00 Сб-Нд з 10.00 до 15.00

Замовлення та повернення

Інтерне-магазин Бома гарантує своїм покупцям тільки товари високої якості .

Зовнішній вигляд і комплектність повинні оглядатись та оцінюватись покупцем в момент доставки товарів. Під товаром неналежної якості , мається на увазі товар, який має дефекти і не може використовувати свої функції. Товар повинен відповідати опису на сайті, не використовуватися, мати неушкоджені бірки та ярлики.

Покупець має право повернути товар протягом 14 календарних днів з дня отримання. Ви завжди можите повернути або обміняти товар, якщо:

• Товар не відповідає замовленому (відповідність розмірів, найменувань, перевіряється у присутності кур’єра чи співробітника поштової служби)

• Товар неналежної якості, який має дефекти ( перевіряється при отриманні)

• Товар належної якості, но покупець з будь-яких причин бажає повернути його.

У разі повернення або заміни товару належної якості, всі витрати на доставку несе покупець.

Повернення і обмін товарів здійснюється відповідно до «Закону про захист прав споживачів». До переліку товарів що не підлягають поверненню або обміну згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005 входить натільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та товари для новонароджених.Гроші будуть повернуті Вам переказом на фізичну особу або на особисту картку протягом 3-х робочих днів після прибуття повернутого товару до нас.

При виникненні питань щодо повернення чи обміну товару зв’яжіться з менеджером інтернет-магазину Бома.