+380506595394
Графік роботи:Пн-Пт з 9.00 до 18.00 Сб-Нд з 10.00 до 15.00

 Дитячий одяг «Бома» – взірець якості

Сучасних батьків дуже турбує питання вибору одягу для своїх нащадків. Це можна зрозуміти. Асортимент продукції на ринку достатньо широкий, але якість багатьох речей викликає сумніви. Ситуації, коли споживач залишається невдоволений покупкою, – не рідкість. Шкіра малюків чутлива, вона сильно реагує на зовнішні фактори. В дітей нерідко виникають подразнення і алергічні реакції при контакті з тканинами, тому матеріал для виготовлення одягу повинен бути безпечний. Покупцям хочеться придбати стильні, красиві, недорогі і одночасно з тим якісні речі.

Продукція торгової марки «Бома» повністю відповідає перерахованих критеріям. Вітчизняний виробник прикладає максимум зусиль, щоб скласти достойну конкуренцію відомим європейським брендам.

  • Відмінна якість дитячого одягу гарантована, адже компанія закуповує в Україні, Польщі та Туреччині якісні тканини натурального походження. Велика увага приділяється також надійності фурнітури.
  • Використані матеріали мають високу зносостійкість. Речі не змінюють форму і колір навіть після багаторазового прання – одяг виглядає гарно і охайно.
  • Всі товари, представлені на сайті, сертифіковані. Документи підтверджують той факт, що продукція безпечна, повністю відповідає діючим санітарно-гігієнічним нормам.

Швейне виробництво торгової марки «Бома» – злагоджена, професійна команда. Дизайнери слідкують за модними тенденціями, технологи контролюють кожний етап виготовлення одягу, а швачки втілюють в життя будь-які сміливі ідеї. За час свого існування підприємство стало експертом з виробництва дитячого одягу. Ми працюємо для того, щоб ви змогли придбати комфортні, добротні речі для малюків за помірною ціною!