Про виробника дитячого оядгу БОМА

Бома - це один з топ виробників дитячого одягу в Україні з довгою та багатою історією. ТОВ "БОМА-БУКОВИНА" зареєстрована 08.04.2014 за юридичною адресою Україна, Чернівецька обл., місто Чернівці. Також ми є офіційною торговою маркою, працюємо виключно прозоро та відкрито. Тому завжди відкриті до співпраці з партнерами на всіх рівнях. Починаючи від роздрібної торгівлі для наших маленьких клієнтів, закінчуючи великим гуртом чи навіть виконання індивідуальних замовлень.  Ми зарекомендували себе як надійні партнери та якісний виробник з бездоганною репутацією.


Наш одяг ви зможете знайти в численних точках збуту по всій Україні. А інколи, ви навіть і не дізнаєтесь що це наша продукція. Адже це може бути виконано на замовлення для наших партнерів.  Наша продукція дуже добре продається, адже людям подобаються класнючі гарні речі приємні на дотик. Секрет простий, ми працюємо тільки з перевіреними партнерами з Терції та не тільки. Ми особисто їздимо за закупи, перевіряємо все на місці, прискіпливо досліджуючи деталі. Адже на кону наша репутація!


Дитячий одяг гуртом - може бути дійсно чималий. Ми запрошуємо вас до нас в гості якщо ви налаштовані на тривалу та плідну співпрацю. Ми щодня удосконалюємо інструменти комунікації з нашими партнерами. Тому за допомогою нашого інтернет-магазину, ви зможете стати гуртовим нашим партнером в три кроки.


Реєструємось в нашому магазині.
Оформляємо замовлення на суму 20000 грн чи більше.
Ми зв'яжемось з вами, та обговоримо деталі!

Після цих простих кроків, ваш обліковий запис буде переведено в режим роботи для гуртових клієнтів. Ви зможете бачити гуртові ціни, розширені деталі про продукт тощо.


Але багато приємних сюрпризів у нас буде й для наших роздрібних покупців. Ми завжди проводимо чесні акції, чесні знижки, та чесну якість та ціну на дитячий одяг!


Залишились запитання? Зв'яжіться з ними! Ми завжди раді нашим клієнтам. 


Дякуємо що обираєте БОМА!