+380506595394
Графік роботи:Пн-Пт з 9.00 до 18.00 Сб-Нд з 10.00 до 15.00

Про виробника дитячого одягу Бома

   Стильний, комфортний та безкомпромісно якісний – таким має бути дитячий одяг. Саме ці орієнтири стали ґрунтом, на якому впевнено зростала «Бома». Невеличкий сімейний бізнес, де кожен працював на результат і щиро переймався загальною справою, поступово перетворився на масштабний проект зі злагодженим механізмом.

   Сьогодні «Бома» з безмежною любов’ю до маленьких українців пропонує дитячий одяг, який приємний не лише для тіла , але й для очей та гаманця . Щоб Ви і Ваші маленькі красуні та красунчики були задоволені покупками, ми невпинно йдемо вперед, вдосконалюючись за різними напрямками:

• Постійно розширюємо асортимент дитячого одягу та супутніх товарів. Заходьте в гості на наш сайт – ви з користю використаєте свій час.

• Співпрацюємо з кращими виробниками натуральних тканин з України, Польщі, Туреччини. Для наших маленьких клієнтів ми відбираємо лише якісні матеріали, які пізніше перетворюються на чарівні та дуже зручні речі.

• Регулярно відвідуємо щорічні спеціалізовані виставки дитячої моди «Fashion Baby».

• Слідкуючи за трендами, наші модельєри неодмінно вносять своє! Саме тому наш одяг завжди оригінальний і стильний.

• Постійно контролюємо рівень якості наших товарів за величезним списком критеріїв.

• Продукція «Бома» має всі необхідні сертифікати. Ціна: у нас недорого Якісний дитячий одяг не може бути дешевим – у цьому твердженні лише маленька частка істини. Стосується вона, в основному, іноземної брендової продукції, яку не може купити більшість українців. «Бома» створена для тих, хто вміє рахувати гроші та не бажає переплачувати за транспортування та бренди (не завжди справжні). Ціни на наш дитячий одяг – абсолютно прозорі, без накруток та переплат. Талановитий колектив та чітко налагоджена робота дозволяють нам тримати повну владу над цінами.

  Отож не гайте часу, замовляйте одяг у інтернет магазині Boma.ua